دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

کاربردهای صفحه فرود چیست؟ چه کاری برای ما انجام می دهد؟

سایتچین می خواهد در مقاله کاربردهای صفحه فرود اطلاعاتی به شما ارائه دهد تا بتوانید به فروش و اهداف کسب و کار خود کمک کنید. یکی از شیوه های مناسب افزایش فروش محصولات و خدمات متنوع برای صاحبان کسب و کار، تبلیغات اینترنتی یا (Online Marketing) است.

شما از طریق شیوه ها و تکنیک های جدیدی در فضای آنلاین و اینترنتی می توانید برای تبلیغ و رساندن هدف خود درباره معرفی و تبلیغ محصول یا خدمات متنوع کسب و کار مورد نظر در جهت رشد و محبوبیت برند خود در بین مشتریان اینترنتی گامی اساسی بردارید. یکی از این تکنیک های جدید و موثر از طریق صفحه فرود یا لندینگ پیج صورت گرفته که کاربرد آن در دیجیتال مارکتینگ از اهمیت بسزایی برخوردار است.

این صفحات در واقع همچون بنگاه های اینترنتی هستند که بعد از ساخت یک وب سایت توسط صاحبان کسب و کارهای کوچک به شدت در فروش و هدایت مشتریان به سمت اهداف در نظر گرفته، موثر است. برای فهمیدن تفاوت های موجود در بین یک سایت با صفحه فرود یا لندینگ پیج آن بهتر است بگوییم که این نوع از صفحات برای هدایت کاربران به سوی یک هدف خاص طراحی شده اند.

ولی شما به هنگام طراحی و ساخت یک سایت برای کسب و کار خود به دنبال ارائه خدمات متنوع و همزمانی چون اطلاعات محصول، امکان خرید محصول به صورت اینترنتی و مستقیم و یا امکان برقراری ارتباط با فروشنده می باشد. همانطور که مشخص است تمرکز صفحات فرود یا لندینگ پیچ تنها بر روی یک جنبه تشویقی بازدیدکنندگان برای انجام اقدامات خاص تمرکز دارد.

ادامه مطلب:

کاربردهای صفحه فرود چیست؟ چه کاری برای ما انجام می دهد؟