دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

ایده برای ساخت صفحه فرود

پیدا کردن ایده‌های کارآمد برای طراحی صفحه فرود که نرخ تبدیل (کاربر به مشتری) بیشتری را برای ما به همراه داشته باشد، سخت‌تر چیزی است که به نظر می رسد.

تغییرات کوچک، اصولاً نتایج کوچکی را به دنبال دارد، پس اگر به دنبال ایجاد تغییرات بزرگ هستید، باید در مورد صفحه‌ فرود خود، به‌طور اساسی تجدیدنظر کنید. در این مقاله ایده‌ هایی را، که به شما کمک می کند صفحه‌ هدفی کارآمد و متناسب با نیازهایتان طراحی کنید، با شما در میان می‌گذاریم.

اولین پیشنهاد ما برای طراحی یک صفحه‌ فرود موفق، این است که پروسه‌ای را ترتیب دهید که کاربر با یک کلیک بتواند در آن ثبت‌نام کند. با سایتچین همراه باشید!

با محتوای کپی خداحافظی کنید

استفاده نکردن از هیچ محتوای کپی شده‌ای در هیچ کجای صفحه‌ فرود، کار مشکلی به نظر می رسد. یک‌راه حل هوشمندانه، استفاده از تصاویر است.

پیام خود را واضح بگویید حتی آن را مجدد تکرار کنید

در زندگی روزمره شاید تکرار، مفهوم چندان خوشایندی نداشته باشد، بااین‌وجود، ارتباط با صفحه فرود تکرار پیام می تواند شیوه‌ی بی‌نظیری برای تأکید روی یک نکته یا ویژگی کلیدی در تجارت شما باشد.

خدمات یا اطلاعاتی را به صورت رایگان کاربر ارائه دهید!

ارائه چیزی باارزش به‌رایگان برای بعضی افراد شک‌برانگیز است، اما انجام این کار بخصوص در یک صفحه‌ فرود می تواند انگیزه‌ی فوق‌العاده‌ای برای کاربران است. این کار در طراحی لندینگ پیج صفحه فرود پزشکی می تواند تاثیر داشته باشد، به این شککل که بهترین مقالات پزشکی را جمع آوری کرده و به آن ها ارائه دهید.

به تعهدات خود پایبند باشید!

قول دادن در موارد مختلف به مخاطبان راهکار قدرتمندی است که باعث می شود ریسک انجام عملکرد پیشنهادی، برای مخاطب پایین بیاید و تعهدات شما باعث می شود که مخاطب در رابطه با همکاری با شما حس امنیت بیشتری داشته باشد و بعضی تردیدها و موانعی که بر سر راه او وجود دارد برطرف شود.

از اعداد و ارقام استفاده کنید

آیا می دانستید، مردم ۴۷۵ برابر بیشتر تمایل دارند که در عملیات نجات یک تصادف هواپیمایی شرکت کنند تا روی یک بنر تبلیغاتی کلیک کنند! ارائه اعداد و ارقام می تواند راهکار بی‌نظیری برای جلب‌توجه مخاطب باشد، پس اضافه کردن یک آمار جذاب در صفحه‌ فرود بسیار به نفع تجارت است.

از ویدئو کلیپ‌ها استفاده کنید

استفاده از یک ویدئو به‌عنوان یک دکمه فراخوان می تواند ابزار مناسبی برای جلب‌توجه بازدیدکننده و ترغیب او به کلیک روی محتوای مربوطه باشد. مدت‌زمان این ویدئو می تواند عاملی تعیین‌کننده باشد . یک‌راهکار هوشمندانه در این زمینه این است که در یک صفحه‌ فرود ویدئویی، با پیشنهاد ثبت‌نام از طریق یک کلیک، پروسه‌ی تبدیل را برای کاربر آسان کنیم.

پرسش و پاسخ راهکاری مؤثر است

تشخیص نیت کاربر برای ورود به سایت شما، هنگام طراحی صفحه‌ فرود، عاملی اساسی است. زمانی که متوجه این نکته شوید که چه چیز کاربر را به‌سوی صفحه‌ فرود شما جذب کرده است، می توانید طی یک اقدام پیشگیرانه، سؤالاتی که امکان دارد برای کاربر پیش بیاید را پاسخ دهید. این موضوع در طراحی لندینگ پیج پزشکی مخاطبین هزاران سوال برای پرسیدن دارند بسیار خوب است و ترافیک زیادی به سایت شما جذب می کند.

از تصاویر اشخاص واقعی استفاده کنید

از آنجایی‌ که استفاده از سرنخ‌های جهت‌دار در صفحه‌ فرود موفقیت‌آمیز است، اضافه کردن تصویر اشخاص واقعی در صفحه‌ فرود هم ارزش امتحان را دارد.

به رنگ‌ها توجه کنید

زمانی که صحبت از صفحه‌ فرود به میان می آید، رنگ‌ها یکی از فاکتورهای اساس برای انتقال پیام است و می تواند اثر زیادی روی موفقیت صفحه فرود داشته باشد.

خالی ماندن بعضی فضاها اشکالی ایجاد نمی کند

بد ترین صفحه های هدف، صفحه هایی بسیار شلوغ می باشند. این سایت‌ها سعی می کنند تا جایی که می توانند اطلاعات مربوط به برند خود را در صفحه‌ فرود جای دهند و آن‌قدر مطالب زیادی را در آن می‌گنجانند که برای خواننده گُنگ و گیج‌کننده می شود. مشخصاً این، آن چیزی نیست که شما به دنبالش هستید.

استفاده از فضای خالی در صفحه‌ فرود، باعث می شود که این صفحه مرتب به نظر آید و توجه و مسیر نگاه‌ ها به‌سوی مطالب و عناصر مهم آن جلب شود.

احساسات مشتریان را برانگیزید!

تحریک احساسات مشتری، یکی از قدرتمند ترین ابزارهایی است که می توانید به‌واسطه‌ی آن بر موثری برند خود بی افزایید.

زمانی که می خواهید پیام واضح و مهم خود را به بیننده انتقال دهید، این روش می تواند بسیار موثر باشد.

در لندینگ پیج خود از نشان‌های اعتماد استفاده کنید.

نشان اعتماد یکی از قدرتمند ترین عناصری است که می توانید از آن در صفحه‌ فرود خود بهره ببرید.

نشان اعتماد انواع مختلفی دارد:

  • لوگوی برندها
  • نشان همکاری
  • نظرات کاربران
  • سفارش و توصیه
  • نشان اعتماد الکترونیک
  • گارانتی و ضمانت

حال به توضیح هر یک از این موارد می‌پردازیم:

لوگوی برندها و نشان‌های همکاری

افزودن لوگوی برندها در صفحه‌ فرود و سایر صفحات، یک روش عالی برای به نمایش گذاشتن متقاضیان معروف کسب‌وکار شماست. بسیاری از سایت‌ها از این روش برای به رخ کشیدن پوشش‌های خبری درباره برند خود استفاده می کنند.

نظرات کاربران و توصیه‌ها

بازاریابی دهان‌به‌دهان یکی از موثر ترین انواع بازاریابی است، بخصوص اگر بسیاری از کاربران تجربه‌ی خریدهای اینترنتی خود را از یک سایت بخصوص در رسانه‌های اجتماعی بازگو کنند. پس اگر از چنین امتیازی برخوردار هستید حتماً از آن در صفحه‌ فرود خود بهره بگیرید.

به‌کارگیری این شیوه میان برندها و سایت‌ها بسیار متداول است. نکته‌ای که دراین‌باره باید به آن توجه کنید، این است که کاربران امروزه بسیار هوشمندانه عمل می کنند و فریب آی‌دی‌های ساختگی و فیک را نمی خورند. نام کاربری باید کامل، و افرادی که از نظرات آن‌ها استفاده می کنید واقعی باشند.

نشان اعتماد الکترونیک

مدت‌ها پیش کاربران اهمیتی به پروتکل‌های امنیتی در فضای مجازی نمی دادند، ولی امروزه با افزایش ورود اطلاعات شخصی به فرم‌ها و سایت‌های مختلف و استفاده از نرم‌افزار Cloud به‌طور مداوم، دیدگاه کاربران دراین‌باره تغییر کرده است و نشان اعتماد الکترونیک روزبه‌روز اهمیت بیشتری پیدا می کند. پس تلاش کنید این نشان را دریافت و در جایگاه آن قرار دهید تا کاربران با اطمینان خاطر در سایت شما فعالیت کنند.

دکمه‌های فراخوان مختلف را امتحان کنید (لندینگ پیج)

به‌عنوان آخرین ایده برای صفحه‌ فرود در نظر داریم نکاتی درباره آخرین نقطه‌ای که کاربر آن را لمس می کند و یا روی آن کلیک می کند، مطرح کنیم.

استفاده از یک دکمه فراخوان جذاب و خلاقانه به‌جای دکمه‌های روتین و قدیمی، کمک شایانی به تبدیل کاربران در صفحه‌ فرود شما می کند.

امکان دارد چنین فرمتی با صفحه‌ فرود شما هماهنگ نباشد، اما نکته آوردن این مثال در اینجا، این است که تلاش کنید تا حد امکان در طراحی دکمه فراخوان صفحه‌ خود و ترغیب کاربران به انجام عملکرد مطلوب خود، خلاق باشید. ” می خواهم ترافیک خود را افزایش دهم” بسیار خلاقانه‌تر از “ورود” یا “ثبت‌نام” است.

برای اخد نمایندگی طراحی وب سایت سایتچین، با ما تماس بگیرید.

ایده برای ساخت صفحه فرود